Zezia i Giler …. i Oczak | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
07lt.
2015
0

Zezia i Giler …. i Oczak

Dzisiaj mam dla Was małą rekomendację książki autorstwa Agnieszki Chylińskiej. Niesamowita książka, która dziecko, te nawet niezbyt chętnie czytające, pochłonie bez reszty.

Niesamowite historie i ciekawa akcja, wzrastające napięcie i barwnie opisane zdarzenia powodują, że książka jest świetna dla tych nawet początkujących.

Co ważne, dla tych dzieci które dopiero rozpoczynają przygodę z czytaniem, książka jest wydana w podręcznym formacie, i co istotne, czcionka i wielkość liter jest idealna do czytania przez dzieci. Dorosłym, którzy chcą czytać książkę dziecku do poduszki, dużo wygodniej będzie czytać taki właśnie format.

Zuzia zwana w książce Zezią przenosi nas do swojego świata i rodziny, zapoznaje nas ze swoim bratem Gilerem … (chyba domyślacie się skąd takie imię?) i najbliższym jej otoczeniem.

Moja córcia dostała tą książkę na urodziny od swojej przyjaciółki. Przeczytała ją jednym tchem a później przy każdej okazji opowiadała mi przygody Zezi.

Zezia i Giler

 

Tytuł: Zezia i Giler

Autor: Agnieszka Chylińska

Wydawca: Pascal

Rok wydania: 2012

Oprawa: twarda

Liczba stron: 120

Wiek: +7

 

 

 

 

 

Gdy odwiedziłyśmy nasze ulubione księgarnie w poszukiwaniu łupów (czyt. nowości) znalazłyśmy drugą część z przygodami Zezi. Córka chciała książkę przeczytać na miejscu. Na szczęście nasza ulubiona biblioteka publiczna dysponowała zakupionymi egzemplarzami do wypożyczenia.

Przygody Zezi Zezik tym razem w wersji “Zezia, Giler i Oczak” to między innymi pojawienie się Oczaka (wiecie dlaczego takie własnie imię?). To też zmiana miejsca zamieszkania Zezi, nowe wyzwania i nowe problemy do pokonania. Wspaniała historia o pięknych rodzinnych relacjach, opisanych w sposób mądry i zabawny.

Brawo! Pani Chylińska ma naprawdę talent i niesamowite wyczucie świata dzieci. Szczery ukłon przed zdolnościami Pani Agnieszki.

zezia-giler-i-oczak-b-iext23968727

Tytuł: Zezia, Giler i Oczak

Autor: Agnieszka Chylińska

Wydawca: Pascal

Rok wydania: 2013

Oprawa: twarda

Liczba stron: 144

Wiek: +7

 

 

 

 

Miłego czytania!

Agnieszka