Wsiąść do Pociągu w nowej odsłonie – Kraje Północy | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
17sierpień
2017
0

Wsiąść do Pociągu w nowej odsłonie – Kraje Północy

Wybierz się w bajeczną podróż przez Danię, Finlandię, Norwegię i Szwecję. Zwiedzicie wspaniałe miasta północy – Kopenhagę, Oslo, Helsinki i Sztokholm. Linią Rauma dotrzecie nad piękne norweskie fiordy i w okolice zachwycających gór. Zachłyśniecie się słonym powietrzem w zatłoczonych szwedzkich portach nad Bałtykiem. Przejedziecie się przez duńską wieś, gdzie niegdyś żyli wikingowie. Zaś fińska kolej powiezie Was aż za koło podbiegunowe do krainy dnia polarnego.

We Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy gracze zbierają karty różnych rodzajów pociągów, które pozwalają im obejmować kontrolę nad szlakami kolejowymi, przejeżdżać tunelami i wjeżdżać na promy, aby podróżować pomiędzy miastami Skandynawii.

Jak każda gra z serii Wsiąść do Pociągu, Kraje Północy charakteryzuje się eleganckim wystrojem, a jej zasady można poznać w przeciągu 5 minut, dzięki czemu zapewnia wiele godzin zabawy zarówno dla rodzin, jak i dla doświadczonych graczy.

UWAGA! Wsiąść do Pociągu: Kraje Pólnocy to samodzielna gra, do której nie jest wymagane posiadanie żadnej z poprzednich części serii.

Łatwe do przyswojenia zasady pozwalają zasiąść do gry nowym graczom, zaś liczne nowe rozwiązania gwarantują, że gracze znający poprzednie odsłony “Wsiąść do Pociągu” również będą zadowoleni z rozgrywki.

Szczegóły wydawnicze:
Tytuł: Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy / Liczba graczy: 2 – 3 osoby / Wiek: 8 + / Czas rozgrywki: ok. 60 minut / Autor: Alan R. Moon / Wydawca: REBEL.pl / Wydanie: polskie
Zawartość pudełka:
pełnowymiarowa plansza przedstawiająca mapę państw Skandynawii / 135 kolorowych pociągów / 110 kart pociągów / 46 biletów docelowych / 3 drewniane znaczniki punktacji / 1 instrukcja