Wesołe quizy przez kontynenty | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
05lt.
2016
0

Wesołe quizy przez kontynenty

wesolaeuropa.169698.1266x0Dookoła Świata – Wesoła Europa Quiz

Przygoda z Europą na pewno zainteresuje małych podróżników. Skąd pochodzi pizza? Kto jest głową Wielkiej Brytanii? Ile języków jest w Europie? Wspaniała zabawa z pytaniami, które pozwolą poznać wiele ciekawostek na temat naszego kontynentu. Wygrywa ten, kto poda najwięcej prawidłowych odpowiedzi.

Dookoła Świata – Egzotyczna Azja Quizazja.161727.1266x0

Tym razem seria Dookoła Świata zabiera Was do Azji. Interesujące i wesołe pytania w grze przeniosą Was w ciekawy świat kultury Dalekiego i Bliskiego Wschodu. Losujcie pytania i odpowiadajcie, niech wygra lepszy. Przy okazji dowiecie się, co jedzą Japończycy, skąd pochodzi Sindbad oraz ilu mieszkańców mają Chiny.

dzika-afryka.146002.1266x0Dookoła Świata – Dzika Afryka Quiz

Niezwykła przygoda i super zabawa. Gracze odpowiadając na wylosowane pytania rywalizują i poznają Afrykę, kontynent wielu kultur, ciekawostek kulinarnych i geograficznych. Ciekawe i zabawne pytania w grze pomogą Ci sprawdzić czego jeszcze nie wiesz o Afryce. Gdzie jest najwięcej piramid? Czy a Afryce jest śnieg? Co jest stolicą Egiptu?

Dookoła Świata – Dwie Ameryki Quizahmerykha.145511.1266x0

Śladami Krzysztofa Kolumba odkrywamy Ameryki. Tym razem przeniesiecie się w świat kultury, zwyczajów i ciekawostek geograficznych Ameryki Północnej i Południowej. Co jedzą Meksykanie? Kto jest prezydentem Stanów Zjednoczonych? Wygrywa ten, kto poda najwięcej prawidłowych odpowiedzi.

australia-kangurow-b-iext31190714.153051.1266x0Dookoła Świata – Australia Kangurów Quiz

Wspaniała przygoda i wciągająca gra, która zabierze Was w niezwykły świat Australii. W jakim języku mówi się w Australii? Gdzie żyją kangury? Czy koala to miś? Te i inne pytania odkryją wiele ciekawostek i dostarczą emocji w trakcie rywalizacji. Wygrywa ten, kto poda najwięcej prawidłowych odpowiedzi.

 

 

 

 

Podstawowe informacje:ahmerykha.145511-tile

Liczba graczy: 2 – 6 osób
Wiek: od 9 lat
Waga: ok. 0.20 kg
Wydawca: Kangur sp. z o.o.
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska

Zawartość pudełka:
54 karty