Warszawskie Targi Książki – sposób na czytanie i granie | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
15Maj
2015
0

Warszawskie Targi Książki – sposób na czytanie i granie

Na Stadionie Narodowym odbywają się 6. Warszawskie Targi Książki. Kto był w ubiegłym roku ten wie, że jest to niesamowita okazja, aby zapoznać się z nowościami na rynku wydawniczym a niektóre kupić w dobrej cenie i opatrzyć dedykacją autora.

Z mojej perspektywy jest to również wspaniała okazja do wszczepiania dziecku zamiłowania do książek dzięki nie tylko niesamowitej ilości stoisk z książkami dla dzieci ale i również dzięki imprezom towarzyszącym.

W tym roku Francja jest gościem honorowym – w związku z tym na samych targach będzie bardzo dużo stoisk wydawnictw francuskich a po targach można spotkać się z kinem i literaturą francuską.

Targi Książki 1

Podczas targów jest prowadzonych sporo imprez towarzyszących – wiele z nich jest dedykowanych dzieciom. Warto prześledzić program targów pod kątem potrzeb naszych dzieci.

Targi Książki 2

Targi to też dobry czas na znalezienie dobrych ofert i zakup książek i gier – bo na targach książki wiele wydawnictw poprzez swoje stoiska z grami zachęca odwiedzających do wspólnej zabawy i do zapoznania się z ich ofertą.

Targi Książki 3

Na 6. Warszawskich Targach Książki możecie spotkać następujących wydawców gier: Albi Polska, Egmont, Cube Factory of Ideas, G3, Fox Games, Granna, Rebel, Tactic Games.

Do zobaczenia na targach

Agnieszka