Ucz się historii polski z TIMELINE od Rebela | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
23wrz.
2016
0

Ucz się historii polski z TIMELINE od Rebela

Czy wiesz, że spinacz biurowy wynalazł Polak? A może jesteś w stanie odgadnąć datę tego wydarzenia? Pamiętasz, kiedy Polska odzyskała niepodległość? Jak myślisz, co zbudowano wcześniej: Bazylikę Mariacką w Gdańsku czy kopalnię soli w Wieliczce?  Wybierz jedną z posiadanych w ręku kart i zdecyduj, czy prezentowane przez nią wydarzenie miało miejsce przed tym, które leży już na stole, czy po nim. Następnie odwróć kartę i sprawdź, czy masz rację! Nie musisz znać żadnych dat i wydarzeń, wystarczy dedukcja i trochę szczęścia.

Gra Timeline: Polska należy do bestsellerowej serii gier, które podbiły cały świat, ale karty znajdujące się w tej wersji, dotyczą tylko wydarzeń z Polski. Z grą “Timeline: Polska” historia okazuje się być nie tylko ciekawa, ale wręcz fascynująca! Poznaj niezwykłe wydarzenia z historii naszego kraju, z których możemy być dumni.

01_timeline-polskaTimeline: Polska to idealny sposób na naukę przez zabawę. Gracze nawet nie zorientują się, jak wiele zostanie im w głowach już po pierwszej, krótkiej rozgrywce. Gra jest idealnym narzędziem do wykorzystania przy nauce historii, ale też świetnym sposobem na integrację grupy.

Zawartość pudełka:

  • 110 kart,
  • instrukcja

Czy odgadniesz chronologiczną kolejność ważnych i ciekawych wydarzeń z historii Polski?

 

timeline_pl3dSzczegóły wydawnicze:

Tytuł: Timeline Polska

Wydawca: REBEL.pl

Konsultacje historyczne:  Łukasz WIliński

Ilustracje: Agnieszka Dąbrowiecka

Wydanie: polskie

Liczba graczy: 2 – 8 osób

Wiek graczy: od 8 lat

logo-REBEL