TERRA – świat jest pełen cudów! | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
29wrz.
2015
0

TERRA – świat jest pełen cudów!

W którym roku odkryto słynną chińską terakotową armię?

Jak wysoki jest Burdż Chalifa?

Którym z języków mówi największa liczba ludzi?

Kiedy odkryto pierwsze kości Tyranozaura?

Na pewno nie znasz wszystkich zagadek — świat pełen jest cudów, które czekają na odkrycie i zbadanie! Nawet jeżeli nie jesteś pewny odpowiedzi, nie trać wiary i zaufaj przeczuciu, tak jak wszyscy najwięksi odkrywcy – punkty otrzymujesz także, gdy jesteś blisko poprawnego rozwiązania. Do odważnych świat należy!

2
Terra to olbrzymi, interaktywny quiz dla całej rodziny. Sprawdź swoją wiedzę z różnych dziedzin dotyczących cudów natury i architektury, geografii, historii ludzkości oraz wielu innych tematów!
Wspaniała zabawa dla całej rodziny: typuj odpowiedzi, nawet jeżeli nie jesteś do końca pewien poprawnej i zdobywaj punkty! Kto okaże się być najbliższy miana prawdziwego odkrywcy i obieżyświata? Terra to gra w której każdy gracz wygrywa!
Terra to wspaniałe źródło wiadomości o świecie i jego cudach. Ponad 150 kart podzielonych według stopnia trudności zawiera setki ciekawostek o naszej planecie, których z pewnością nie znacie i które niejednokrotnie zaskoczą was lub rozbawią do łez! Idealna rozrywka do wspólnego spędzania czasu – bawi i uczy jednocześnie!
Przedstawiamy wspaniałe wydanie: pełne kolorowych zdjęć na kartach najwyższej jakości oraz z olbrzymią planszą, którą stanowi przejrzysta mapa świata. Terra to wspaniała podróż dookoła globu, którą odbędziecie z przyjaciółmi i rodziną w domowym zaciszu.

1

Podstawowe informacje:

Tytuł: Terra
Wydawca: Bard Centrum Gier
Projektant: Friedemann Friese
Liczba graczy: 2 – 6 osób
Wiek: od 10 lat
Czas gry: ok. 60 minut
Waga: ok. 0.25 kg
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska