Speed cups – jeszcze bardziej szalona gra | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
29grudzień
2015
0

Speed cups – jeszcze bardziej szalona gra

Wszyscy znają świetną rodzinną rozrywkę jaką jest gra od G3 “Speed Cups”. Jak w nią grać i jakie robi wrażenie znajdziecie w moim wcześniejszym wpisie.

A teraz mamy coś ekstra!

Nie mogliśmy się doczekać zupełnie nowych kart do „speedcupsingu”. Wspaniale, że grę mogli współtworzyć fani gry z całego świata.

Z myślą o wszystkich miłośnikach gry “Speed Cups”, powstała limitowana edycja dodatkowych 30 unikalnych kart do tej zakręconej gry. Są to prace graczy z całego świata nadesłane na międzynarodowy konkurs pt. “Stwórz własną kartę do Speed Cups”. Z Polski mamy w zestawie aż 2 karty.

Nowe karty dostarczają nowych wrażeń. Nie tylko ze względu na nowatorskie pomysły i piękne rysunki fanów. Wśród nowych kart znajdziemy również takie, które prezentują jednocześnie ułożenie pionowe i poziome kubeczków. Gra prezentuje więc zupełnie nowy wymiar rozgrywek. Nawet „starych wyjadaczy” takie ułożenia mogą zaskoczyć.

Karty są przygotowane z oryginalnych prac nadesłanych na konkurs. Nie są to jakieś przekopiowane pomysły – lecz w każdej karcie zobaczycie pasję i zamiłowanie do szybkich kubeczków.

Mam szczególny sentyment do tej gry. Nie tylko z powodu, że moje i rodzinne dzieci uwielbiają w nią grać. Stało się też tak, że moja córka ma swój własny wkład w jedną z kart w wersji limitowanej. Z czego jest bardzo dumna!

Świetna zabawa to jedna z wypadkowych gry w Speed Cups.

Dzięki grze ćwiczymy refleks i spostrzegawczość. Rozgrywka poszerza pole widzenia, ćwiczy koncentrację, sprawność rąk i uczy pozytywnego konkurowania.

Szczegóły gry:

Tytuł: Speed Cups – karty rozszerzające
Wydawca: G3
To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywek potrzebna jest podstawowa wersji gry, zawierająca kubeczki i dzwonek.

Karty są pakowane w boostery po 5 sztuk. Każdy booster jest oznaczony innym kolorem i ma zawsze taki sam skład kart. Zestawów jest dokładnie 6.

G3_logo recenzja

 

Serdecznie dziękuję Firmie G3 za podarowanie dodatku do gry.