Prosta i szybka rodzinna gra logiczna “No co tam?” | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
30styczeń
2017
0

Prosta i szybka rodzinna gra logiczna “No co tam?”

No co tam? to prosta i szybka rodzinna gra logiczna dla dwóch do czterech graczy w wieku od ósmego roku życia, w której uczestnicy rozgrywki starają się zgromadzić jak najwięcej ptaków na jednym drucie, szybciej i sprawniej niż reszta graczy! Więc… no co tam? Zagramy?

Autorzy gry Dennis Kirps & Jean-Claude Pellin doskonale wiedzą, co kochają zarówno dzieci, jak i dorośli – w No co tam? w sprytny sposób będziecie odkrywać karty (niczym w memo) oraz układać zestawy różnokolorowych ptaków. Proste, szybkie i ekscytujące – do wyjaśnienia w niecałą minutę!

Czemu pokochacie tę grę?

Nieskomplikowane zasady sprawiają, że dzieci mogą grać same, bez nadzoru rodziców.

Rozgrywka nigdy się nie nudzi – zasady zostały skonstruowane w taki sposób, aby gra stwarzała nieskończone możliwości powtarzania rozgrywki i zawsze dzieje się w niej coś nowego!

To także piękne wydanie z grafiką stworzoną przez Magdalenę Markowską, które zadowoli nawet najwybredniejsze gusta – karty są przejrzyste, kolorowe i posiadają wiele rodzajów zabawnych ptaków.

no-co-tam
Szczegóły wydawnicze:
Tytuł: No co tam?, Autor: Dennis Kirps, Jean-Claude Pellin, Wydawnictwo: Games Factory Publishing, Liczba graczy: 2 – 4 osoby, Wiek graczy: 8+, Czas rozgrywki: ok. 20 minut
Zawartość pudełka:
30 dwustronnych kart Ptaków, instrukcja