Podziękowania od Pomyślnika dla fanów! | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
02wrz.
2016
0

Podziękowania od Pomyślnika dla fanów!

Moi Kochani!

To będzie taki troszkę nietypowy i niecodzienny wpis. Jakimś cudem fanpage Pamyślnika na Facebooku ma 300 fanów. Wow! Więc to będzie tekst dziękczynny 🙂 z niezpodzianką.

Zaskoczyła mnie ta sytuacja i dla wielu osób będzie to śmieszne. Co? Trzysta? Żartujesz? To bardzo mało! Ale dla mnie to naprawdę dużo!!! Zakładając stronę, liczyłam, że będzie to strona sklepu internetowego z grami gdzie przy okazji podzielę się swoją pasją. Później życie przygotowało inny scenariusz i moja droga zawodowa poszła w inną stronę. Chociaż nie powiem, abym była niezadowolona! Jest super! I co najważniejsze, pozostała strona internetowa, na której nadal mogę dzielić się swoim świrem. Moje zamiłowanie do gier podziela na moje szczęście córka i cała rzesza jej kolegów i koleżanek, którzy po prostu gier nie mają w domu. A moje dziecko ma! I to ile!? Do grania przymuszany jest również małżonek – który udaje, że nie za bardzo lubi gry. Lubi … zwłaszcza te, przy których można się powygłupiać 🙂

Zaskoczyła mnie ta sytuacja, również z tego powodu, że przy moim introwertycznym usposobieniu, nie za bardzo potrafię naturalnie odnaleźć się w tym facebookowym świecie. Przyznam, że gdyby nie Pomyślnik.pl – to nie miałabym osobistego FB do dzisiaj.

Po prostu miałam takie marzenie aby dzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami i pasją. A że dla Wydawców, którzy obdarowali mojego bloga zaufaniem, ważna jest liczba wejść na stronę i wyrażanie opinii o ich grach i książkach, to musiał pojawić się i Facebook.

Oczywiście po cichutku liczyłam, że może znajdzie się ktoś, kogo chociaż troszkę zainteresują wpisy o nowościach w grach i książkach, o recenzjach czy zabawach.

Znalazło się takich 300 osób i Wam wszystkich chciałabym bardzo podziękować! Taki mały gest dla redaktora strony to bardzo, bardzo ważna rzecz!

DZIĘKUJĘ!

I w ramach podziękowań mam dla Was małe upominki. Taka mała rozdawajka, gdzie możecie wybrać jedną z trzech gier logicznych.

Aby wziąć udział w losowaniu, proszę o LIKE pod wpisem na Facebooku a jeżeli nie jest Wam obojętne jaką grę dostaniecie, to pod wpisem lub w komentarzach dopiszcie proszę tytuł gry, która Was interesuje. Jeżeli będziecie mieli szczęście w losowaniu, to właśnie tę grę do Was prześlę.

Zapoznajcie się proszę z regulaminem rozdawajki:

1. Organizatorem rozdawajki jest właściciel bloga POMYŚLNIK.pl;

2. Rozdawajka trwa od 2 września 2016 r. do 10 września 2016 r. (sobota) do godziny 18.00 i jest przeprowadzona na Pomyślnik.pl – Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci, w serwisie Facebook;

3. W rozdawajce może wziąć udział każda osoba pełnoletnia;

4. Uczestnikiem rozdawajki jest każdy, kto polubi post z rozdawajkowym wpisem udostępniona na FB Pomyślnik.pl – Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci oraz napisze w komentarzu pod tym postem na FB lub na stronie www, który prezent wybiera;

5. Spośród uczestników wylosuję 3 osoby, które otrzymają wybrany przez siebie prezent;

6. Wyniki losowania zostaną podane najpóźniej 12 września br.;

7. Na adresy wysyłki czekam 7 dni.

8. Prezenty prześlę na nasz koszt (wyłącznie na terenie Polski);

9. Rozdawajka nie jest organizowana z udziałem ani nie jest wspierana przez właściciela serwisu FB. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg rozdawajki. Wszelkie roszczenia związane z rozdawajką należy zgłaszać wyłącznie do Organizatora.

 

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Wylosowaliśmy trzech zwycięzców naszej pomyślnikowej rozdawajki!

Nagrody trafiają do:

Wojtus Rusin

Katarzyna Zachacz

Anna Krupińska-Semp

Wysyłam natychmiast informację z prośbą o podanie adresu wysyłki przez Facebooka.

Proszę o kontakt w sprawie wysyłki na adres: kontakt@pomyslnik.pl

Nagrody prześlę za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Gratuluję!