Nowe Story Cubes do nowych opowieści | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
22lipiec
2017
0

Nowe Story Cubes do nowych opowieści

Jeżeli lubicie Story Cubes to właśnie nadarza się okazja do poszerzenia kolekcji. Rebel wydał kolejne dodatki do jednej z podstawowych wersji gier z 9 kośćmi. Wyglądają naprawdę ciekawie. Więc jeżeli kręcą Was długie opowieści to tym razem mamy ODKRYCIA, POTWORY i TAJEMNICE.

Kilka słów o dodatkach poniżej:

Zawartość: 3 kości, 18 krajobrazów

Story Cubes: Odkrycia to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Jest to rozszerzenie do gry Story Cubes. Tym razem posiadają 18 unikalnych ikonek opisujących elementy które kojarzą się z przygodami rodem z najlepszych filmów przygodowych ostatnich lat, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

 

 

 

Zawartość: 3 kości, 18 fantastycznych potworów

Story Cubes: Potwory to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Jest to rozszerzenie do gry Story Cubes. Tym razem posiadają 18 unikalnych ikonek opisujących elementy które kojarzą się z przeróżnymi potworami, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

 

 

 

Zawartość: 3 kości, 18 tajemniczych obrazów

Story Cubes: Tajemnice to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Jest to rozszerzenie do gry Story Cubes. Tym razem posiadają 18 unikalnych ikonek opisujących elementy które kojarzą się z nieodkrytymi przez ludzkość tajemnicami, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.