Matematyczne śledztwo – stwórz własną matematyczną przygodę | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
10wrz.
2015
0

Matematyczne śledztwo – stwórz własną matematyczną przygodę

Jeżeli Wasze dziecko lubi matematykę albo… wprost przeciwnie, każde zadanie z matematyki to tortura … to myślę, że seria Matematyczne Śledztwo Wydawnictwa Zielona Sowa, może być odpowiednią książką właśnie do polubienia tej dziedziny nauki.

W serii znajdziecie cztery książeczki z których każda jest w ten sposób skonstruowana jak jedna wielka zagadka ale na wielu stronach. Autor przewidział, że zadania ustawione jedno po drugim, bez żadnej fabuły będą nudne, ale nie te. Od samego początku mamy do czynienia z historią o wielu twarzach, gdzie każdy tworzy swoją własną opowieść w zależności czy udziela poprawnych czy też błędnych odpowiedzi.

Sposób poruszania się po książce, konieczność podejmowania decyzji i ciekawa narracja przygody powoduje, że dajemy wciągnąć się w fabułę, którą przygotował nam autor.

MUZEUM TAJEMNIC to matematyczna tajemnica pełna LICZB.
Trwa wyścig z czasem, by rozwiązać zagadki i uratować Złoty Skarb przed złodziejami. Jeśli Ci się nie uda, skarb przepadnie na zawsze!

Tytuł: Muzeum tajemnic – Matematyczne śledztwo
Data wydania: 2014
EAN: 9788378956570
Oprawa: zintegrowana
Liczba stron: 48
Wiek czytelnika: 6-8 lat
Seria: MATEMATYCZNE ŚLEDZTWO

Matematyczna tajemnica pełna BRYŁ, FIGUR i MIAR.
Ktoś włamał się do Zamku Zagadek, a Ciebie poproszono o rozwiązanie tej sprawy. Jeśli zawiedziesz, sprawcy na dobre uciekną z łupem!

Tytuł: Zamek zagadek – Matematyczne śledztwo
Data wydania: 2014
EAN: 9788378956556
Oprawa: zintegrowana
Liczba stron: 48
Wiek czytelnika: 6-8 lat
Seria: MATEMATYCZNE ŚLEDZTWO