Konkurs – Dobble Harry Potter | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
01grudzień
2019
0

Konkurs – Dobble Harry Potter

Witajcie,

Zbliżają się Mikołajki i może ktoś chciałby zrobić sobie prezent w postaci Dobble Harry Potter.

Wydawnictwo na które zawsze można liczyć, zgodziło się na przekazanie zwycięzcy jednego egzemplarza gry Dobble w nowej odsłonie.

Zasady konkursu są proste.

Dobble występuje w wielu wariantach. Niemniej najbardziej znane to Dobble klasyczne. W ostatniej recenzji zaprezentowałam Wam to nowe Dobble Harry Potter. I tutaj połowa pracy za Wami – bo macie podane to na tacy – wystarczy zajrzeć tutaj.

Druga połowa pracy, to sprawdzenie instrukcji gry w Dobble klasycznym. Nie będę podpowiadała co dalej … bo każdy pewnie już wie.

Znajdźcie różnicę pomiędzy zasadami Dobble klasycznego i Dobble Harry Potter. Oczywiście nie chodzi mi tutaj o symbole – a o warianty rozgrywki tzw. mini-gry.

Odpowiedzi możecie udzielać w formie komentarza pod wpisem na Facebooku. Kto pierwszy, ten lepszy. Na odpowiedzi czekam do czwartku (5.12.2019 r. ) do końca dnia. A w Mikołajki ogłoszę zwycięzcę.

Powodzenia!

Proszę, aby osoby zainteresowane udziałem w zabawie, zapoznały się z regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu:

 1. Regulamin określa zasady konkursu „Dobble Harry Potter”, zwany dalej konkursem.
 2. Organizatorem konkursu „Dobble Harry Potter” jest Pomyślnik.pl.
 3. Nagrodę sponsoruje Rebel.pl, zwany dalej sponsorem.
 4. Nagrodą w konkursie jest 1 (jeden) egzemplarz gry „Dobble Harry Potter”.
 5. Konkurs trwa od poniedziałku, 02.12.2019 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do piątku, 05.12.2019 r., do godziny 23:59.
 6. Wyniki będą ogłoszone najpóźniej 6 grudnia 2019 na stronie bloga Pomyślnik.pl.
 7. Konkurs polega na napisaniu w komentarzu pod wpisem konkursowym na Facebook’u komentarza jakie występują różnice w rodzajach rozgrywek w instrukcji gry klasycznego „Dobble” i „Dobble Harry Potter”. Odpowiedź powinna być pełna i wyczerpująca – niepełne odpowiedzi nie będą uznawane. Zwycięzcą zostaje pierwsza osoba, która udzieli pełnej odpowiedzi.
 8. Odpowiedzi można udzielać komentując wpis z ogłoszeniem konkursu https://www.facebook.com/pomyslnik.gry/.
 9. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez komisję konkursową Agnieszka Kabat-Czarnota (Pomyślnik.pl).
 10. Kryterium oceny będzie kompletność odpowiedzi na pytanie jakie występują różnice w rodzajach rozgrywek w instrukcji gry klasycznego „Dobble” i „Dobble Harry Potter”. O wyborze zwycięzcy decyduje kolejność wpisu.
 11. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych oraz przekazanie jego danych adresowych do sponsora realizującego wysyłkę.
 12. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Pomyślnik.pl w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu oraz udostępniony na Facebook.
 13. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 7 (siedmiu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: kontakt@pomyslnik.pl. Dane do wysyłki zostaną przekazane sponsorowi w celu realizacji wysyłki.
 14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
 15. Nagrodę wysyła Sponsor w terminie do 5 (pięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 16. Dane Laureata zostaną usunięte po otrzymaniu przez niego nagrody.
 17. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
 18. Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników.
 19. Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.