Gwiazdkowa rozdawajka od Trefla | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
23grudzień
2016
0

Gwiazdkowa rozdawajka od Trefla

Mam dla Was super wiadomość. Trefl Fabryka Kart przekazała nam dwa egzemplarze kart świątecznych na Gwiazdkę! Pawda że cudownie?

Zabawa trwa od teraz do poniedziałku 26.12.2016. Aby wziąć udział w zabawie, należy pod postem wpisać nazwę Waszej ulubionej gry karcianej. Spośród osób bioracych udział w zabawie wylosujemy dwie, które otrzymają te piękne karciane zestawy.

Karty od Trefla to doskonały prezent świąteczny dla najbliższych. Eleganckie pudełko zawiera dwie talie najwyższej jakości kart do gry z pięknymi, świątecznymi ilustracjami autorstwa Joanny Korus.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem gwiazdkowego konkursu jest właściciel bloga POMYŚLNIK.pl;

2. Konkurs odbywa się w dniach od 23.12.2016 r. do 26.12.2016 .r i jest przeprowadzony na Pomyślnik.pl – Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci, w serwisie Facebook;

3. W konkursie gwiazdkowym może wziąć udział każda osoba pełnoletnia;

4. Uczestnikiem konkursu jest każdy, kto pod konkursowym wpisem poda swoją ulubioną grę karcianą i skomentuje wpis udostępniony na FB Pomyślnik.pl – Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci;

5. Spośród osób komentujących post wylosujemy dwie osoby, które otrzymają jedną z nagród;

6. Wyniki losowania zostaną podane najpóźniej 27 grudnia br.;

7. Na adresy do wysyłki nagród czekam 7 dni od daty podania wyników, po tym terminie przepada możliwość odbioru nagrody. Adres wysyłki podajemy na adres mailowy: kontakt@pomyslnik.pl lub w wiadomości masenger na FB.

8. Prezenty prześlemy na swój koszt (wyłącznie na terenie Polski);

9. Gwiazdkowy konkurs nie jest organizowany z udziałem ani nie jest wspierana przez właściciela serwisu FB. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg konkursu. Wszelkie roszczenia związane z konkursem należy zgłaszać wyłącznie do Organizatora.

karty_swiateczne_poprawka

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Wylosowaliśmy dwóch zwycięzców naszej gwiazdkowej rozdawajki!

Nagrody trafiają do:

Pani Iwony Balcerek

oraz 

Pani Katarzyny Murak

Proszę o kontakt w sprawie wysyłki na adres: kontakt@pomyslnik.pl

Nagrody prześlę za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Gratuluję!