Zamówienia są składane za pomocą strony www.pomyslnik.pl

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę – siedem dni w tygodniu. Zamówienia złożone w niedzielę i święta są realizowane w pierwszej kolejności pierwszego dnia roboczego.

Posiadamy w magazynie większość produktów i są one dostępne od ręki. Niemniej w przypadku braku towaru w magazynie sprowadzamy go natychmiast z naszej sieci dystrybutorskiej. W przypadku gdy realizacja zamówienia będzie niemożliwa z powodu braków u dostawców – Zamawiający jest natychmiast informowany od możliwym terminie dostawy produktu.

Informacja o czasie wysyłki podana jest w opisie każdego artykułu w naszym sklepie. Jeśli na karcie produktu jest informacja o wysyłce w ciągu 24 godzin, oznacza to, że jest on fizycznie dostępny. Taki produkt wysyłamy natychmiast po założeniu i opłaceniu zamówienia (dotyczy to również przesyłek za pobraniem). W przypadku płatności do godziny 16.00 – przesyłkę bez względu na wybraną formę dostawy nadajemy jeszcze w tym samym dniu roboczym. W miarę możliwości staramy się tak robić również w przypadku późniejszych zamówień.

Wysyłki są realizowane na bieżąco.

Gwarantowany przez przewoźników czas realizacji przesyłki to:

  • przesyłka kurierska: przesyłka dostarczona zwykle w następnym dniu roboczym po wysłaniu jej z naszego sklepu, maksymalnie w 2 dni robocze
  • przesyłka pocztowa: przesyłka dostarczona w maksymalnie 3 dni robocze od wysłania jej z naszego sklepu
  • przesyłka pocztowa priorytetowa: przesyłka dostarczona w maksymalnie 2 dni robocze od wysłania jej z naszego sklepu,
  • paczkomaty: przesyłka dostarczona w ciągu 3 dni roboczych od wysłaniu jej z naszego sklepu – zwykle następnego dnia po wysyłce

Produkty oznaczone jako dostępne w ciągu 3 dni (72 godziny) znajdują się w magazynach naszych dostawców, w związku z czym czas realizacji takiego zamówienia wydłuża się o 1-2 dni robocze.

Realizację zamówienia rozpoczynamy natychmiast po jego złożeniu.

W przypadku wyboru odbioru osobistego (Warszawa – Bemowo), zamówienie będzie można odebrać, kiedy otrzymają Państwo mailowo informację o produkcie przygotowanym do odbioru.

Na terenie Warszawa – Bemowo możliwa jest realizacja dostawy po uzgodnieniu terminu dostawy telefonicznie lub mailowo (608-577-687 lub kontakt@pomyslnik.pl)