Aura czyli gra, w której liczy się klimat – Lucrum Games | Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
01styczeń
2019
0

Aura czyli gra, w której liczy się klimat – Lucrum Games

Władaj chmurami, mrozem, słońcem, wiatrem i deszczem. Wykorzystuj żywioły, by wpływać na pogodę i sytuację na planszy. Wywołuj burze, by nawadniać rośliny, które dadzą Ci punkty zwycięstwa i to w przeróżny sposób.

Aura to przepięknie wykonana gra strategiczna dla 1 do 4 graczy, o mechanice eleganckiej i wymagającej głębokiej strategii. Rozgrywka toczy się na modularnej planszy, która wygląda inaczej przy każdej rozgrywce.

Zawartość pudełka:
plansza / 12 chmur / 80 przezroczystych znaczników kropel wody / 53 karty / 56 drewnianych krążków / 16 kafli upraw / 4 kości / 46 żetonów
Szczegóły wydawnicze:
Tytuł: Aura / Autor: David Chircop, Dávid Turczi /
Wydawca: Lucrum Games / Ilustracje: Daniela (iella) Attard, Sami Laakso / Wydanie: polskie / Opis w BGG: BoardGameGeek.com / Liczba graczy: 1 – 4 osoby / Wiek graczy: od 12 lat / Czas rogrywki: ok. 20 – 80 minut / Wymiary: 30 x 30 x 7 / Waga: 1472 gram / SCD: 209,90 zł / Kategoria: Gra strategiczna; modularna plansza

Do gry istnieje również dodatek PETRICHOR: FLOWERS. Dodatek jest dostępny w sklepach w języku angielskim. Dodatek jest niezależny językowo, a instrukcja po polsku jest możliwa do pobrania tutaj.