27Lut
2016
2

Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i KONKURS

Znacie Hanię Humorek i jej nieziemskie przygody opisane przez Megan McDonald? Wszystkie części przeczytane … i co dalej?
Jak zaspokoić humorkowe uzależnienie od tej bohaterki? Egmont znalazł na to sposób wydając księgę zabaw i kolorowanek.

Na 60 kartach „Najfajniejszej na świecie humorkowej księgi kolorowanek i innych zabaw” znajdziecie zadania detektywistyczne gdzie trzeba rozszyfrować tajne kody, przejść bez szwanku przez labirynt czy wykonać zadania logiczne. W książce jest cała masa kolorowanek nawiązujących do różnych części przygód Hani. Jakość i pomysłowość zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
W księdze znajdziecie również coś na otwarcie małych umysłów od zadań kreatywnych po osobiste przemyślenia na ważne tematy.
Dowiecie się co to jest akrostych … ba, nawet sami go napiszecie! Troszkę medycznej łaciny też nie zaszkodzi … będzie to też świetna okazja do potrenowania przysłów i zwrotów.
To tylko zapowiedź wspaniałej zabawy z „Najfajniejszą na świecie humorkową księgą kolorowanek i innych zabaw”.
Dzięki tej książeczce dzieci nie będą się nudzić nigdzie i nigdy … bo nie jest to tylko zwykły zeszyt na bazgrołki, ale jest to zbiór dobrej zabawy.

Moje dziecko spośród wielu książek, które ostatnio do nas przyszły – wybrała właśnie tą i tylko przebierała nogami, czekając kiedy będzie mogła w niej troszkę pobazgrolić.

Na koniec wspaniała wiadomość. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa EGMONT mam dla Was mały konkurs z wydawniczą wydawajką.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie waszym zdaniem można ze sobą zabrać „Najfajniejszą na świecie humorkową księgę kolorowanek i innych zabaw”?

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona egzemplarzem „Najfajniejszej na świecie humorkowej księgi kolorowanek i innych zabaw”.

Książeczka trafi do Pani Sylwii Daniluk.

Gratulacje!!!

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest blog www.pomyslnik.pl we współpracy z Wydawnictwem EGMONT.
 2. Konkurs trwa od 27 lutego 2016 do 6 marca 2016.
 3. Aby wziąć w nim udział należy pozostawić komentarz właściwej treści.
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi dzień po zakończeniu konkursu.
 5. Spośród prawidłowych komentarzy wybierzemy wspólnie z moją córką ten, który spodoba się nam najbardziej. Decyzje matki i córki są niepodważalne i ostateczne.
 6. Adres do wysyłki nagród musi znajdować się na terenie Polski. Zwycięzca ma 7 dni od daty ogłoszenia wyników na przysłanie mi adresu, po tym czasie wybrany zostanie kolejny komentarz.
 7. Nagroda zostanie wysłana na podany adres przez Wydawnictwo EGMONT. W przypadku nieodebrania przesyłki nie wysyłamy ponownie nagrody.
 8. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączycie do grona obserwatorów bloga i polubicie naszą stronę na Facebooku, ale nie jest to obowiązkowe, zapraszam też na naszego Instagrama.

Zapraszamy serdecznie i życzymy powodzenia:)

 

75920880_hania-humorek-najfajniejsza-na-swiecie-humorkowa-ksiega-kolorowa_345x500_FFFFFF_sclSzczegóły wydawnicze:

Tytuł: Hania Humorek. Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw
Autor: Megan McDonald
Ilustrator: Peter Reynolds
Tłumacz: Aldona Możdżyńska
Seria wydawnicza: Hania Humorek
Format w mm: 205×295
Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Wiek dzieci: 8-12 lat
ISBN 978-83-281-0537-9

 

 

 • Sylwia Daniluk

  Gdzie moim zdaniem można zabrać “Najfajniejszą na świecie humorkową księgę kolorowanek i innych zabaw”? Myślę że wszędzie 🙂 No może oprócz placu zabaw, bo tam nie ma warunków do czytania, no i nie na basen bo wiadomo…chlup i po książce! Ale mogę ją zabrać w dłuuugą podróż samochodem, aby jakoś przetrwać ten okropny czas. A gdy już dojadę do celu to też mogę ją zabrać wszędzie, bo i na plaży się przyda, i w kolejce do muzeum, i w restauracji gdy kucharz będzie długo smażył mojego kotlecika, i gdy na dworze leje deszcz i na da się pospacerować no i oczywiście wieczorem, gdy rodzice już nie pozwalają oglądać bajek “bo trzeba iść spać”, ale zawsze pozwalają czytać książki…Na wakacje do babci też oczywiście można ją wziąć, i do szkoły pokazać dziewczynom by razem pogłówkować, i idąc do lekarza bo kiedyś czekałam z mamą 4 godziny na swoją kolej…Uff, kiedy tak pomyślę gdzie ja mogę zabrać tą “Najfajniejszą….księgę” to właściwie przychodzi mi na myśl tylko jedna odpowiedź: wszędzie. No bo jak żyć bez książek? Się nie da…

 • Lila

  Gdzie można zabrać książkę do bazgrołów ….i w dodatku takie
  cudo? WSZĘDZIE? Dobre pytanie to gdzie nie zabiorę?

  Ale jakie pytanie, taka odpowiedź: zabiorę do lasu, na łąkę,
  do ogrodu, do domku na drzewie, do szkoły na świetlicę, do kolejki, na
  wycieczkę, na tramwaju ….